MÖBLER / Bord / Blompiedestal 14886513
nr 1488 6513
Blompiedestal
1950-tal, Metalltråd. Diameter: 51, höjd: 67 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 5 september 2022
kl 19:09:17
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)